SZYJEMY LOKALNIE

Wybrałyśmy polską szwalnię. Cieszy nas, że mamy bliski kontakt z osobami, które pracują nad naszymi ubrankami. Znamy je i w każdej chwili możemy się ich poradzić, a to ważne, kiedy stawia się pierwsze kroki w nowej dziedzinie. Zależało nam bardzo na tym, by ubranka szył ktoś, z kim będziemy mogły się spotkać i komu równie mocno jak nam będzie zależało na jakości.

JAKOŚĆ

Bawełna, z której powstały ubranka, została wyprodukowana w Polsce, tutaj ją farbowano i przygotowano nadruki. Chwalicie jakość naszych materiałów. To dla nas superważne i bardzo nas cieszy, że zwróciliście na to uwagę! Zależało nam na materiałach, które nie podrażnią skóry dziecka, nawet noworodka, dlatego szyjemy z certyfikowanej bawełny 100%. W tym sezonie wprowadziłyśmy też linię ubranek z bawełny organicznej posiadającej certyfikat GOTS. Mięciutka, przyjazna dzieciom i środowisku dzianina sprawdzi się idealnie na lato.

Farby, których używamy do przygotowywania nadruków, mają wszelkie niezbędne atesty. Wszystko przetestowałyśmy — na swoich dzieciach i dzieciach znajomych. Ubranka są miłe dla skóry, nie uciskają, noszą się swobodnie i wygodnie. Kolor nie spiera się po pierwszym praniu, a nadruki długo cieszą oko.

MISJA

Dzieci są mądre. I mają zupełnie wyjątkową, abstrakcyjną wyobraźnię. A my chcemy ją wspierać. Niech tworzą swoje historie, wymyślają sekretne światy, zadają pytania (nawet tysiąc dziennie ;)). My im w tym pomożemy. Co sezon przygotujemy dla nich nowe, wyjątkowe ubranka i ciekawą książkę, dzięki czemu — mamy nadzieję! — zakochają się w książkach i obrazach tak samo mocno jak my.

#hurachmurrra #chmurrraburrra