KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2019

Na skraju lasu mieszka Muchomorek, który uwielbia gości! Odwiedzają go pajączki, kolorowe żuki, przybiega mysz, na pogawędkę zatrzymuje się żaba. Nawet leśny skrzat lubi schronić się pod czerwonym kapeluszem.

W lesie dużo się dzieje… To dom  dla roślin, owadów, grzybów, zwierząt, które żyją obok siebie, tworząc nierozerwalną sieć zależności. Jest pełen tajemniczych dźwięków i zakamarków, w których mali odkrywcy zawsze znajdą coś ciekawego. Las daje nam czyste powietrze, uczy cierpliwości i koncentracji, a nawet leczy. Dlatego to właśnie tam zabieramy Was w nową podróż! Chodźcie z nami i weźcie ze sobą dzieci. Pokażmy im las i nauczmy, jak o niego dbać!

Kolekcja LAS celebruje przyrodę. Powstała z inspiracji Puszczą Białowieską. Marysia Dek, autorka ilustracji na ubrankach i książki towarzyszącej kolekcji, mieszka w sercu Puszczy i każdego dnia obserwuje jej mieszkańców. 

To energia płynąca z przyrody i kolory natury zainspirowały naszą leśną kolekcję.  Zachwyciła nas czerwień owoców głogu i poziomek, żywa zieleń liści i ta ciemniejsza - drzew iglastych. Błękit nieba i i biel chmur leniwie po nim płynących, kiedy odpoczywamy na leśnej polanie. Żółć mleczy i delikatna barwa sierpniowych traw spalonych słońcem. 

Wszystkie ubranka szyjemy z certyfikowanej bawełny. W tym sezonie wprowadziłyśmy też linię ubranek z bawełny organicznej posiadającej certyfikat GOTS. Mięciutka, przyjazna dzieciom i środowisku dzianina sprawdzi się idealnie na lato. Ilustracje przeniesiono na materiał metodą sitodruku, przy użyciu delikatnych farb wodnych. W stworzeniu kolekcji pomagali nam polscy fachowcy.

Zapraszamy! Chodźcie z nami do lasu i pokochajcie jego mieszkańców!