Jesteśmy mamami. I tak jak Wy, drodzy rodzice, przyglądamy się naszym dzieciom każdego dnia, zastanawiając się, jak wpadają na te wspaniałe, zaskakujące, niczym nieograniczone pomysły. Skąd biorą się w ich głowach myśli, które natychmiast mamy ochotę zapisywać? Patrzymy, z jaką łatwością czerpią radość z najdrobniejszych, najprostszych przyjemności i mamy ochotę się od nich uczyć. Chciałybyśmy też, by nigdy tych zdolności nie utraciły.  

To z chęci pielęgnowania dziecięcej kreatywności zrodził się nasz pomysł na Chmurrrę Burrrę, czyli ubranka z wyjątkowymi nadrukami tworzonymi przez najlepszych polskich ilustratorów. 

Pragniemy stworzyć dla dzieciaków świat, w którym wyobraźnia jest najważniejsza, nawet najbardziej szalone pomysły dadzą się zrealizować, a dorośli słuchają dzieci, bo są one dla nich inspiracją. 

Same wywodzimy się ze świata wydawniczego. Chciałyśmy połączyć nasz zachwyt nad sposobem postrzegania świata przez dzieci z miłością do polskiej ilustracji i książek. Poprosiłyśmy więc najlepszych polskich ilustratorów o współpracę przy tworzeniu kolekcji ubranek oraz książeczek dla dzieci.

Wszystkie ubranka uszyto z certyfikowanej bawełny przyjaznej dziecku. Przy produkcji pracowali polscy fachowcy, zarówno tkaniny, jak i dodatki zostały wykonane lokalnie.


Przyłączcie się do nas! 

#hurachmurrra

Katarzyna Rudzka